Home » Uwagi praktyczne

Uwagi praktyczne

06

Maj

Sprawdź używane Audi przed zakupem

W naszej wieloletniej współpracy z Klientami spotykamy się z uznaniem dla naszych przeglądów przed zakupowych. Przedstawiają one obecny stan techniczny auta, który najlepiej skonfrontować z informacjami przekazywanymi przez osobę sprzedającą.

Wykonujemy ocenę stanu technicznego nadwozia pojazdu, powłoki lakierniczej, ocenę elektroniki pojazdu, oraz jego mechaniki.

21

kwi

Opłaca się systematycznie serwisować

W naszej wieloletniej działalności serwisowej przez cały czas doradzamy naszym Klientom większą dbałość o swoje samochody.

Systematycznie robione przeglądy i niezbędne naprawy spowodują, że na dłuższą metę nie zaskoczą Państwa większe koszty napraw i kłopoty z samochodem, spowodują również że jeśli będziemy chcieli aut sprzedać osiągniemy lepszą cenę.

06

kwi

Opłaca się kupić używane Audi

Rozważając oszczędności jakie przyniesie kupno używanego Audi, powinno się wziąć pod uwagę przede wszystkim szybki spadek wartości nowych Audi, które już po zakupie tracą ponad 20 % wartości.

22

mar

Do Pań kierowców

Od dawna przybywa na naszych drogach Kobiet kierujących samochodami marki Audi, co wiąże się z koniecznością zadbania o ich dobry stan techniczny.

Wraz z zespołem staramy się stworzyć dla Pań jak najbardziej komfortowe warunki, chcemy również aby Klientki mogły mieć pewność, że auto będzie niezawodne i nie będzie stwarzać problemów.

W przypadku klientek, które nie interesują się szczegółami napraw, staramy się skupić na wykonaniu samej usługi.

18

mar

Systematycznie robione przeglądy i niezbędne naprawy spowodują dłuższą trwałość silnika

należy jednak obserwować oznaki jego wadliwej pracy: nierównomierne obroty, spadki mocy, dymienie z wydechu, ubytki oleju, ubytki płynu chłodzącego, zwiększone zużycie paliwa, wycieki, świecąca się czerwona kontrolka oleju, ślady oleju w płynie chłodzącym, przegrzewanie, trudny rozruch, gaśnięcie po uruchomieniu.

Dowiedz się więcej ->

Strony