Home » Warto Wiedziec » Sprawdź używane Audi przed zakupem
auto używane

06

Maj

Sprawdź używane Audi przed zakupem

W naszej wieloletniej współpracy z Klientami spotykamy się z uznaniem dla naszych przeglądów przed zakupowych. Przedstawiają one obecny stan techniczny auta, który najlepiej skonfrontować z informacjami przekazywanymi przez osobę sprzedającą.

Wykonujemy ocenę stanu technicznego nadwozia pojazdu, powłoki lakierniczej, ocenę elektroniki pojazdu, oraz jego mechaniki.

Sprawdzenie stanu technicznego nadwozia pojazdu i powłoki lakierniczej dostarcza informacji, które elementy nadwozia były lakierowane i czy prawidłowo, nie poprzez szpachlowanie. Czy auto brało udział w wypadku, czy uszkodzona została geometria pojazdu i strefy bezpieczeństwa.
Ocena elektroniki pojazdu dzięki diagnostyce komputerowej dostarcza informacji o błędach stałych lub sporadycznych mogących mieć wpływ na późniejszą eksploatację auta.
Sprawdzenie stanu mechanicznego pojazdu przeprowadzamy badając zawieszenie, układ kierowniczy, stopień zużycia silnika, odnotowujemy widoczne wycieki, oraz wiele innych.
Efektem wykonanej oceny jest wyszczególnienie wykrytych usterek, które Klient otrzymuje w formie raportu, który może być połączony z jednoczesnym omówieniem ewentualnych kosztów napraw, które trzeba będzie wykonać w najbliższym czasie

Zdając sobie sprawę z faktu jak trudno znaleźć Audi w idealnym stanie, wielu Klientów po zakupie usprawnia auto w naszym serwisie. Nie po każdym badaniu auta dochodzi do transakcji, co tylko potwierdza słuszność jego wykonania, oraz że nie daliśmy się oszukać i nie kupiliśmy kosztownego problemu na kółkach.

Zdajemy sobie sprawę, że przy podejmowaniu decyzji Klienci starają się przede wszystkim przeanalizować kwotę jaką mogą przeznaczyć na kupno auta. I typowym zjawiskiem jest, że mimo szczerych chęci nie starcza nowe auto. Z kolei kupno auta używanego daje możliwość zakupu auta znacznie wyższej klasy. Kupując auto mamy do czynienia z autami z różnych grup cenowych i roczników, jednak bez względu na cenę zakupu musimy szukać auta bezpiecznego, jak również nie wymagającego dużych kosztów napraw, które trzeba będzie wykonać w najbliższym czasie.

Pomimo bardzo dużej ilości używanych Audi na rynku wtórnym, trudno znaleźć odpowiednie dla siebie, gdyż większość z nich jest w bardzo złym stanie technicznym i nie nadaje się do zakupu.

Kupując auto używane należy zwrócić szczególną uwagę na prawdziwość przebiegu, który może być zbyt wysoki, lub na tyle korzystny dla kupującego, że można zapłacić za takie auto więcej niż typowe ceny rynkowe. Gdy przebieg jest zbyt wysoki należy oczekiwać odczuwalnie niższej ceny.

Aby uchronić się przed zakupem Audi w złym stanie technicznym i wymagającego dużych kosztów napraw polecamy naszą pomoc.