Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Wyszczególnienie wymienianych w toku przeglądów części zamiennych: olej silnikowy i filtr oleju, filtry kabinowe, paliwa i powietrza, olej do skrzyni biegów automatycznej, manualnej i w mostach, świece żarowe i zapłonowe, paski pomocnicze, płyny chłodnicze i hamulcowe.

Nasza dobrze przygotowana do wypełniania swoich obowiązków kadra stosuje w czasie przeglądów zalecenia producenta, wykorzystując wyszczególnione w kartach przeglądowych czynności, jakie należy wykonać we wszystkich modelach Audi w różnym wieku i dla określonych przebiegów. Jeśli Klient jest w naszym serwisie po raz pierwszy, przed przystąpieniem do przeglądu, nasz doradca serwisowy postara się uzgodnić wraz z Klientem zakres przeglądu, uwzględniając historię obsługi auta, oraz jakie części zamienne zastosować.

Jeśli czynności przeglądowe wykryją konieczność napraw zawsze wspólnie z Klientem uzgadniamy ich wykonanie. Zdając sobie sprawę z faktu jak ważna jest dla Klienta cena, nasi doradcy przedstawiają różne wersje napraw, także z zastosowaniem zamienników i regeneracją podzespołów.

Po zakończeniu czynności przeglądowych liczne informacje dotyczące wykonanych czynności i zweryfikowanych usterek zapisywane są w naszym programie serwisowym, oraz dokonywany jest wpis do książki serwisowej Klienta. Zapisane dane są dużym ułatwieniem w późniejszej obsłudze auta Klienta.

Jeśli auto klienta wymaga wykonania badania na Stacji Kontroli Pojazdów, wykonujemy je dla Klienta, jeśli wszelkie badane podzespoły są sprawne.

W naszej wieloletniej działalności serwisowej przez cały czas doradzamy naszym Klientom większą dbałość o swoje samochody. Systematycznie robione przeglądy i niezbędne naprawy spowodują, że na dłuższą metę nie zaskoczą Państwa większe koszty napraw i kłopoty z samochodem, spowodują również że jeśli będziemy chcieli aut sprzedać osiągniemy lepszą cenę. Typowym zjawiskiem z jakim mamy do czynienia na co dzień jest wstrzymywanie przez Klientów potrzebnych napraw, czego następstwem są jeszcze poważniejsze awarie, ponieważ często jednostkowy element ma wpływ na uszkodzenie większego podzespołu prowadząc do bardzo drogich napraw.

Polecamy aby nie mniej niż raz w roku ewentualnie co 15 000 km zbadać stan techniczny samochodu w czasie przeglądu technicznego i naprawić wykryte usterki.