Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Wieloletnia działalność naszego serwisu zaowocowała zdobyciem zaufania dużej grupy Klientów, którzy wiedzą że można u nas wykonać usługi starannie i w konkurencyjnych cenach. Sprawia nam radość, gdy Klienci po zmianie samochodu powracają, aby w dalszym

Dobrze przygotowana do wypełniania swoich obowiązków kadra z wieloletnim doświadczeniem przy naprawach Audi jest naszym atutem. Możemy dzięki temu zaoferować rozległy pakiet usług z którym warto się zaznajomić, gdyż może to przyczynić się do nawiązania naszej współpracy.

Wzrost poziomu świadczonych usług wymaga od nas nie tylko systematycznego uzupełniania wiedzy naszych techników, ale również udoskonalania stosowanego sprzętu serwisowego.

W wieloletnim dorobku naszej firmy jest 10 letnia autoryzacja serwisu i salonu Seata. A jako że Audi i Seat należą do Grupy Volkswagena wszelkie uzyskane certyfikaty jakościowe ISO i sprzęt są przydatne na co dzień w obsłudze Audi, oraz mają olbrzymi wpływ na poziom techniczny i jakość obsługi Klienta.

Jeśli przytrafi się Państwu niespodziewany defekt auta i będzie potrzebna nasza pomoc, szybko zajmiemy się naprawą.


CO PODZIWIAMY W AUDI


Audi jest marką mającą olbrzymią rzeszę zwolenników, a popularność zawdzięcza pięknej sylwetce i wysokiemu zaawansowaniu technicznemu.

Dbałość o rozwój poparta jest dziesiątkami lat wprowadzania nowatorskich rozwiązań technicznych wyprzedzających innych producentów. Rozwiązań, które podwyższały unikalne cechy użytkowe, mające zastosowanie w praktyce dla zwykłych użytkowników jak i w sportach motorowych. Jednostki napędowe pięciocylindrowe wprowadzone zostały w 1976 roku, jednostki napędowe z turbinami w 1979 roku, a napęd na 4 koła Quattro w 1980 roku, co w następstwie umożliwiło w 1981 roku jako pierwszemu producentowi na świecie zastosowanie napędu na 4 koła w warunkach rajdowych. Niezwykły prestiż marki budują również późniejsze sukcesy w rajdach w latach 80-tych i 90-tych. Samochody Audi osiągają olbrzymie sukcesy od 2000 roku w 24 godzinnym wyścigu Le Mans, a szczególnym rokiem był 2006 kiedy Audi R10 jako pierwsze napędzane silnikiem dieslowskim wygrało ten wyścig.
Liczne nagrody nadawane przez prestiżowe organizacje światowe uznające Audi A3 za najlepszy samochód świata w 2014 roku, identyczna nagroda dla Audi A5 w 2005 roku, silniki 2.0 TFSI i 2.5 TFSI w latach 2005-2009 wygrywając dziesięciokrotnie Tytuł Silnika Roku potwierdzają najwyższy poziom techniczny.

Sprawdź używane Audi przed zakupem

Pomimo tak dużej ilości używanych Audi, trudno znaleźć odpowiednie, gdyż większość z nich jest w bardzo złym stanie technicznym i nie nadaje się do zakupu.

Opłaca się systematycznie serwisować

Systematycznie robione przeglądy i naprawy spowodują, że nie zaskoczą Państwa większe koszty napraw i kłopoty z samochodem.

AUDI serwis usługi dodatkowe

Możemy zaoferować rozległy pakiet usług z którym warto się zaznajomić, gdyż może to przyczynić się do naszej współpracy.